Šiandien vis daugiau šeimų atsisako stiprių buitinių chemikalų ir renkasi natūralias priemones namų švarai palaikyti. Ir visai ne dėl mados – o dėl sveikatos, jautrios vaikų odos, gyvūnų gerovės bei tvaresnio gyvenimo būdo.
sveikata
Naujausias
„Senatvė prasideda nuo tingėjimo", – įsitikinusi 75 metų trenerė ir lektorė Joana Bartaškienė, savo aktyvumu tapusi pavyzdžiu daugeliui.
Ministrų kabinetas trečiadienį nusprendė metams atidėti naujus reikalavimus, kada gydymo įstaigose teikiamos stacionarinės akušerijos, chirurgijos ir vaikų ligų profilio paslaugos būtų kompensuojamos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto.
Galbūt girdėjote, kad antioksidantai yra svarbi jūsų mitybos dalis – bet kas tai yra ir ką jie daro? Panagrinėkime.
Gastroenterologas prof. dr. Vaidotas Urbonas paaiškina, į ką svarbiausiai atkreipti dėmesį, ir atskleidžia, kokios mėsos neduotų savo vaikams.
Prakaitavimas yra natūrali organizmo reakcija į įvairius veiksnius, tokius kaip temperatūros pokyčiai, fizinis aktyvumas ar emocinė įtampa.
72 valandų krepšys yra pirmosios būtinos pagalbos rinkinys, užtikrinantis, kad žmogus galėtų išgyventi bent tris paras be pagalbos. Vaistinėlė jame užima ypatingai svarbią vietą.
Kalis yra svarbus mineralas mūsų organizmui, kuris būtinas normaliai funkcionuoti. Jis palaiko širdies veiklą, nervų ir raumenų funkciją.
Rukola – tai švelniai aitri, riešutų poskonį turinti žalioji daržovė, kuri Lietuvoje jau tapo tikra virtuvės pažiba. Ji puikiai tinka ne tik salotoms, bet ir sumuštiniams, makaronams ar net picos papuošimui.
Vaikų plaukai – tai ne tik grožio, bet ir sveikatos rodiklis. Jie dažnai būna švelnesni, plonesni ir jautresni nei suaugusiųjų, todėl jų priežiūra reikalauja ypatingo dėmesio.
98 proc. visų ligų mes susikuriame patys. Net sunkiausios, lėtinės ir „neišgydomos“ ligos gimsta mūsų prote, pasąmonės lygmenyje.
Vitaminas D yra gyvybiškai svarbus kalcio įsisavinimui žarnyne, todėl jis padeda palaikyti stiprius kaulus ir dantis.