JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Atspėsite

Atspėsite, kuri moteris yra šio vaiko mama?

Jeigu mėgstate mįsles ir galvosūkius, atsakykite į šį mūsų klausimą: kuri iš šių dviejų moterų yra mažylio mama?

Paveikslėlyje matome dvi sėdinčias moteris ir žaidžiantį mažylį. Mįslės klausimas: pasakykite, kuri iš šių dviejų moterų yra šio vaiko mama?

Psichologinė mįslė: kuri moteris yra vaiko mama?
Psichologinė mįslė: kuri moteris yra vaiko mama?
Asmeninio albumo nuotr.

Jeigu pamanėte, kad mama yra kairėje sėdinti moteris, jūs patenkate į didžiąją daugumą taip galvojančiųjų. Manoma, kad apie 70 visų atsakiusiųjų renkasi šį variantą. Kiti likusieji mano, kad motina yra dešinėje esanti moteris.

Paklausti, kodėl rinkosi kairiąją moterį, dauguma respondentų sakė, kad šios moters įvaizdis labiausiai atitiko mamos. Ji atrodo labiau „solidi“, jos šukuosena, apranga ir laikysena labiau primena „mamišką“.

Tačiau tiesa yra ta, kad tai neteisingas atsakymas. Mažylio motina yra dešinėje esanti moteris. Kodėl? Daugelis vaiko raidą tyrinėjančių specialistų jau seniai pastebėjo, kad žaisdamas mažylis būna atsisukęs veidu į mamą. Tai yra pasąmoningas mažo vaiko veiksmas. Tikriausiai esate pastebėję, kad taip žaisdami mažyliai mėgsta kartas nuo karto dirstelėti į mamą, tarsi laukdami jos pritarimo ar kito žodžio.

Jeigu pasirinkote kairįjį variantą:

Jūs esate asmenybė, kuri pastebi detales, tačiau tuo pačiu moka įvertinti ir bendrą visumą. Jūs esate komunikabilus žmogus, turintis daug draugų, mokate išsakyti savo nuomonę. Esate empatiškas ir draugiškas.

Jeigu pasirinkote dešinįjį variantą:

Esate žmogus, kuriam būdingas racionalus ir logiškas mąstymas. Jūs rečiau pasiduodate emociniam impulsui, dažniau viską ramiai apgalvojate ir priimate sprendimą. Jūs turite mažiau draugų, tiksliau, daug pažįstamų, bet nedaug tų, kuriais iš tiesų pasitikite ir galite atverti visas paslaptis.

Parengta pagal užsienio sp.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI