JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Pagimdė viena žaviausių princesių Europoje FOTO

Pagimdė viena žaviausių princesių Europoje FOTO

Švedijos karališkieji rūmai išplatino oficialų pranešimą, jog princesė Madeleine tapo mama. Pirmagimę dukrytę ji pagimdė vasario 20 dieną.

31- erių metų princesė Madeleine dukrytę gimdė ne gimtojoje šalyje, o vyro gimtinėje – JAV. Už Niujorko bankininko Chriso O’Neillo ištekėjusi princesė su šeima gyvena Niujorke. Čia pasaulį išvydo pirmoji jų atžala.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Gimdymas prasidėjo 26 nėštumo savaitę: skaitytojos išpažintis.
Emigrantės dienoraštis: prieštaringos mintys po trumpų atostogų Lietuvoje

Naujagimės vardas dar nepaskelbtas. Švedijos karališkosios šeimos atstovai pranešė, kad mama ir mergaitė jaučiasi gerai, o kada savo anūkės aplankyti vyks Švedijos karalius Karlas XVI Gustavas ir karalienė Silvija, nėra žinoma.

Vida Press
Netrukus po karališkų vestuvių pora paskelbė apie nėštumą.
Vida Press

Madeleine – jauniausioji Švedijos karalienės atžala. Jos vyresnioji sesuo Viktorija mama tapo prieš dvejus metus. Princesės dukrytė Estela nuo šiol turi pusseserę ir būsimą žaidimų draugę.

AOP nuotr.

Nėštumo metu princesė Madeleine interviu sakė nežinanti, kada po gimdymo grįš į darbus, tačiau neabejojo, kad jos gyvenimas su dukrytės atsiradimu turės keistis.

Švedijos princesė Madeleine su vyru Chrisu O’Neilu
Vida Press

Princesė su vyru Chrisu O’Neillu (39) susipažino tada, kai nutraukusi sužadėtuves su ilgamečiu draugu Jonu Bergströmu, išvyko į Niujorką. 

Jauna šeima gyvena Niujorke, kur ir gimė jų pirmagimė.
Vida Press

Kaip švedų kalba leidžiamam žurnalui „Elle” sakė Švedijos sosto įpėdinė, tai nebuvo meilė iš pirmo žvilgsnio. 

Pirmagimė dukrytė gimė Niujorke.
Vida Press

Savo vyrą princesė vadina tikru džentelmenu, kuris pamažu užkariavo jos jausmus, o meile vadina tokį jausmą, kai du žmonės negali būti vienas nuo kito atskirai.

Oficiali vestuvių nuotrauka: Švedijos princesė Madeleine su vyru Chrisu O’Neilu
Vida Press

Jų vestuvės buvo panašios į pasaką, o po iškilmių nepraėjus trims mėnesiams, princesė pranešė apie nėštumą. Buvo manoma, kad vaikas gims kovo mėnesį arba vasario pabaigoje, tačiau gimdymo pradžios ir eigos nesuplanuosi… Net jei esi iš karališkosios šeimos.

Vida Press

Dėmesio!

Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 6 mėnesių žurnalo “TAVO VAIKAS” prenumeratą.


author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI