JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
S. Maslobojevas prisiminė karjeros pradžią: iš atminties iki šiol neiškrenta viena klaidinga mintis

S. Maslobojevas prisiminė karjeros pradžią: iš atminties iki šiol neiškrenta viena klaidinga mintis

Šį trečiadienio vakarą TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ bus ypatingai karšta, mat čia susitiks du kovotojai – pasaulio kikbokso čempionas Sergejus Maslobojevas-Kuvalda ir imtynininkas, pasaulio čempionas Eljotas Zaremba. Ir nors pastarasis, kaip ir Sergejus, turi begales medalių, žiūrovai nustebs sužinoję neįtikėtiną faktą – E. Zarembai yra vos 5-eri!

Daugybę laimėjimų pasiekęs berniukas sportuoja jau ne vienerius metus, o jo laimėjimai kalba patys už save. Visai kitaip prasidėjo vieno žinomiausių šalies kovotojų S. Maslobojevo kelias. Pasirodo, kad kovos menus žinomas vyras atrado būdamas jau 18!

Žiūrovus nustebins ir kitas faktas – kaip pasakos pats kovotojas, iki tol jis svajojo būti žinomas visai kitoje srityje.

„Visuomet norėjau būti krepšininku. Buvau pažaidžiantis savamokslis, didelis entuziastas ir fanatikas – vienas iš tų vaikų, kurie slapčia naktimis keldavosi žiūrėti NBA apžvalgų ir rungtynių“, – pasakos jis.

O išbandęs kovos menus, žinomas vyras galiausiai suprato, kad būtent tai ir yra jo kelias. „Kovos menai mane taip pat traukė – norėjau juos išbandyti. O kai nuėjau į pirmą treniruotę, sau pasakiau, kad mane iš ten turės nebent išlupti“, – prisimins jis.

Ir nors kartais gailisi, kad šio sporto neatrado anksčiau, S. Maslobojevas tame įžvelgia ir privalumų.

„Kai pradėjau savo kelią ir vis ėjau į priekį, galvojau, kad buvau kvailas, jog leidau kitiems žmonėms man į galvą įkišti mintį, jog kovos menai yra blogis, agresija, pyktis ir skausmas. Galvojau, kaip gaila, kad čia neatsiradau anksčiau, nes tai – mano vieta, čia jaučiuosi savimi. Iš kitos pusės, daug talentingų sportininkų pradėjo jauni, bet tai jiems greitai atsibosta, ir jie nebesugeba atskleisti pilno savo potencialo. O tada kovos menus numeta, nes jiems nebeįdomu – jų nebeveža tai, ką jie daro. Svarbu suprasti, kad visiems būna ir baltų, ir juodų dienų, tačiau reikia laikytis savo kelio“, – patarimais su žiūrovais pasidalins jis.

Ar Sergejus laimėti siekia visuomet ir visur? Ką apie savo laimėjimus papasakos jaunasis čempionas E. Zaremba? Galiausiai, kokiame linksmame žaidime kovotojai sudalyvaus? Visi atsakymai – jau šį vakarą.

 „Gero vakaro šou“ – trečiadieniais, 20 val. per TV3!

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI