JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Gimus dukrai Ugnė Siparė sako iš naujo įsimylėjusi vyrą Marių: pamatė jį kitomis akimis 

Gimus dukrai Ugnė Siparė sako iš naujo įsimylėjusi vyrą Marių: pamatė jį kitomis akimis 

„Mes kartu viską pradėjome: santykius, santuoką, vaiką… Ir vaiką auginame kartu, taip ir turi būti“, – jau šį pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ pasakos televizijos laidų vedėja, nuomonės formuotoja Ugnė Siparė.

Tuo metu jos vyras Marius Siparis prisimins akimirką, kai pirmą kartą dukrytę Umą paėmė į rankas. „Ji pasižiūrėjo į mane, aš į ją… Buvo ką tik gimusi, ir aš sustingau… Kvėpavau, bet sustingau ir galvojau: va dabar tai prisidarėm, dabar jau nepabėgsi…“, – pasakos M. Siparis.

Savo namuose su keturių mėnesių dukra Uma Ugnė ir Marius Sipariai pasitiks puikiai nusiteikę, su šypsenomis ir be jokio nuovargio veiduose, skambant balsingai prancūzų dainininkei Edith Piaf.

Šią melodingą dainą, užliejančią namus, Ugnė šiandien vadina ramybės daina, kurią išgirdusi dukra nustoja verkti. Kad Mariui nereiktų dainuoti, ar muzikos įrašą nuolat leisti iš telefono, pora net specialiai nusipirkusi patefoną. „Tikėjausi, kad viskas bus daug sunkiau“, – sakys Ugnė paklausta, su kokia realybe gimus dukrai susidūrė palyginus su tuo, kaip motinystę įsivaizdavo.

„Aš tikrai įsivaizdavau, kad mažiausiai metus nebemiegosiu, ir dar juodavausi, sakydavau, kad nemiegosiu kol jai sukaks 16-a. Įsivaizdavau viską daug sudėtingiau, o dabar tikrai nenoriu labai garsiai sakyti, kad viskas gerai, nes niekada nežinai, kaip čia kas gali susidėlioti, bet bent dabar mes su vyru tikrai išgyvenam tokį medaus mėnesį, – pasakos Ugnė Siparė.

Jausmų, užplūstančių ką tik pagimdžiusias mamas, Ugnė sako neįsivaizdavusi. „Kaip galėjau tai padaryti, ko gero neįmanoma to suprasti, kol pati nepatyrei. O tai iš tiesų nepakartojamas, nuostabus jausmas“. Paklausta, kokia mama yra, Ugnė sakys, kad turbūt kaip ir jos pačios mama – šiek tiek griežta, tačiau kartu ir labai šiuolaikiška, nepuolanti į kraštutinumus.

Gyvenimo būdo laida „Nuo… Iki…“ jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI