JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Pyragas su lašiša ir brokoliais mamos receptas

Pyragas su lašiša ir brokoliais mamos receptas

Trijų vaikučių mama Saulė savo šeimą mėgsta palepinti skaniais patiekalais. Vieną iš jų – pyragą su lašiša bei brokoliais – moteris siūlo pasigaminti ir mūsų portalo skaitytojams.

Reikia:

Tešlai:

100g sviesto;

200g miltų;

100g sūrio “Džiugas”;

2-3 šaukštų vandens.

Įdarui:

200g -300g lašišos filė;

200-300g brokolių;

200g grietinėlės;

3 kiaušinių;

druskos, pipirų, krapų;

50g pelėsinio sūrio (mėlynojo).

Asmeninio archyvo nuotr.

Kaip gaminti?

Sviestą, miltus, sūrį sudedame į kombainą ir išsukame, kol pasidarys trupiniai. Tuomet suberiame į dubenį, įpilame porą šaukštų vandens ir užminkome tešlą.

Iš tešlos iškočiojame blyną ir išklojame 24 cm skersmens kepimo indą (dugną ir šonus). Kol gaminsime įdarą, tešlą kišame į orkaitę 10 min. įkaitintą iki 200 laipsnių.

Brokolius supjaustome žiedynais ir apverdame puode apie 5 minutes. Lašišos filė susmulkiname gabalėliais, apibarstome druska ir pipirais. Grietinėlę išplakame kartu su kiaušiniais iki vientisos masės. Pagardiname druska ir pipirais. Pelėsinį sūrį ir krapus pasmulkiname.

Pakeptą pyrago pagrindą ištraukiame iš orkaitės. Ant jo išdėliojame krapus, brokolius, lašišą, pasmulkiną pelėsinį sūrį ir užpilame grietinėlę su kiaušiniais. Viską kišame į orkaitę ir kepame dar apie 25 – 30 min. kol viršus gražiai paruduoja. Valgome karštą arba šaltą.

www.saulesreceptai.lt

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI