JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Teo ir Ieva pristato: namuose gaminame sniegą!

Teo ir Ieva pristato: namuose gaminame sniegą!

Jeigu pasiilgote sniego, nenusiminkite – pasigaminti jo galima ir namuose. Tinklaraštininkė Ieva su savo sūneliu tai išbandė ir dalijasi savo patirtimi.

Vaikai ypač laukia žiemos, nes tada bus… sniego! Tačiau ne visada galime džiaugtis sniegu ir kartais net didžiausias žiemos šventes tenka sutikti pro langą žiūrintį į lietų ir telkšančias balas.

„Sniego“ pasigaminti galima ir namuose. Tam prireiks vos dviejų sudedamųjų dalių: krakmolo ir kūno losjono („body lotion“). Ievos patarimas – naudoti kuo natūralesnį ir bekvapį losjoną, kuris neerzintų mažylio. Na, ir dar vienas pastebėjimas – žaisti su pačių gamintu „sniegu“ rekomenduojama mažyliams, kurie jau nebekiša visko į burnytę.

Ieva krakmolo ir kūno losjono naudojo „iš akies“, tiek, kad balta masė nebeliptų prie rankų. Ieva pataria iš pradžių naudoti kad ir tokią proporciją: 1 šaukštelį losjono sumaišyti su trimis šaukštais krakmolo.

Su šiuo dirbtiniu „sniegeliu“ galima lipdyti senį besmegenį ir sniego gniūžtes. Galima pastatyti kalną ir nuo jo čiuožti su mėgstamais žaisliukais.

Ieva Andrulytė-Ptakienė

Na, o jei turite plastikinių gyvūnėlių figūrėlių, kaip Teo, atrinkite tokius gyvūnus, kurie nebijo šalčio, ir apgyvendinkite juos sniego aptvare. Teo su mama pasitarė ir nusprendė, kad sniegas patinka ir tinka tokiems gyvūnams kaip pingvinas, baltoji meška ir jūrų vėplys.

Smagių žaidimų su mažyliais!

www.ciaoteo.lt

Ciao_Teo feisbuke

Ciao_Teo instagrame

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI