JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Vaizdo klipų konkurse dalyvauja sesių dvynių Urtės ir Smiltės darbai

Vaizdo klipų konkurse dalyvauja sesių dvynių Urtės ir Smiltės darbai

LRT KlipVid konkurse dalyvauja ir du vyrų vokalinės grupės „Quorum“ vaizdo klipai, iliustracijas kuriems sukūrė vienuolikmetės dvynės seserys Smiltė ir Urtė Mikšaitės.

Vyrų vokalinė grupė „Quorum“ praėjusį rudenį su koncertine programa vaikams ir ne vaikams pagal poeto S. Gedos eiles aplankė septynis Lietuvos miestus, o sausio mėnesį LRT vaizdo klipų konkursui KLIPVID pristatė du vaizdo klipus, kuriuos sukūrė dvi talentingos sesutės dvynės Urtė ir Smiltė Mikšaitės.

Urtė ir Smiltė
Urtė ir Smiltė
Asmeninio albumo nuotr.

Mergaitės, chore dainavusios L. Vilkončiaus ir S. Gedos dainą „Arkliukas“, labai susižavėjo „Quorum“ ypatingu ir netradiciniu a cappella stiliumi atlikta daina ir nupiešė jai nuostabius piešinius. Ši netikėta dovana paskatino sukurti dainai vaizdo klipą.

Urtės ir Smiltės piešinys
Urtės ir Smiltės piešinys
Asmeninio albumo nuotr.

Urtė ir Smiltė yra M.K. Čiurlionio menų mokyklos 5 klasės moksleivės, nuo mažų dienų nesiskiriančios su pieštuku ir dažais, nestygstančios vietoje ir visada norinčios išbandyti kažką naujo. Mielai dalyvauja įvairiuose konkursuose, parodose ir projektuose.

Dvynės sesės Urtė ir Smiltė
Dvynės sesės Urtė ir Smiltė
Asmeninio albumo nuotr.

Dvynukių piešti Vyčiai Vasario 16-osios proga puošė Vilniaus troleibusus ir sveikino Lietuvą 100-mečio jubiliejaus proga. Mergaitės yra puikios plaukikės, laiminčios pirmąsias vietas vaikų plaukimo varžybose. Jos labai myli muziką – skambina fortepijonu bei mokosi solinio dainavimo, bet didžiausia sesučių svajonė yra sukurti filmą.

Smiltės ir Urtės piešinys
Smiltės ir Urtės piešinys
Asmeninio albumo nuotr.

Urtės ir Smiltės piešinys
Urtės ir Smiltės piešinys
Asmeninio albumo nuotr.

Pamažu svajonės pildosi ir pirmasis prisilietimas prie audiovizualinio kūrinio kūrimo jau įvyko – du puikūs grupės “Quorum” dainų “Arkliukas” ir “Vaikai po lelijom” klipai džiugina visus, kas klausosi šios grupės muzikos.

” contenteditable=”false”>

” contenteditable=”false”>

Iki vasario 12 d. visi Lietuvos žmonės gali balsuoti už labiausiai patikusį vaizdo klipą, todėl grupė “Quorum” kviečia palaikyti mažąsias dailininkes, spausti nuorodas į vaizdo klipus ir atiduoti savo balsą.

Balsuoti galima čia:

http://klipvid.lrt.lt/klipai/vyru-vokaline-grupe-quorum-arkliukas/

http://klipvid.lrt.lt/klipai/vyru-vokaline-grupe-quorum-vaikai-po-lelijom/

Vyrų vokalinė grupė „Quorum“ yra vienintelė profesionali tokio tipo grupė Lietuvoje, kurioje dainuoja profesionalūs muzikantai, įgiję aukštąjį muzikinį išsilavinimą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. „Quorum“ žinomas Lietuvoje kaip įvairių stilių muziką propaguojantis ir atliekantis kolektyvas.

2010 m. „Quorum“ ir E. Sipavičiaus atliekama daina „Pagaminta Lietuvoje“ laimėjo 5 vietą patriotinės dainos konkurse. Ši daina įtraukta į geriausių lietuviškų patriotinių dainų DVD ”Yra šalis”. 2018 m. rudenį “Quorum” pristatė visai šeimai skirtą projektą „Poeto S. Gedos eilės skamba vaikams ir ne vaikams“, kuriame skambėjo įvairių lietuvių kompozitorių sukurtos dainos poeto Sigito Gedos eilėmis, aranžuotos vokaliniam vyrų ansambliui. Jas jau girdėjo septynių Lietuvos miestų klausytojai, o išleidus CD, dainas išgirsti galės visame pasaulyje gyvenantys lietuviai.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI