JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Konkursas: pasidalink patirtimi ir laimėk knygą +REZULTATAI

Konkursas: pasidalink patirtimi ir laimėk knygą +REZULTATAI

Kviečiame dalyvauti konkurse ir laimėti knygų, skatinančių vaikus tapti geresniais ir supratingesniais.

Skelbiame naują konkursą, kuriame kviečiame laimėti knygą, mokančią mūsų vaikus gerumo. Išrinksime net tris laimėtojus, kuriuos paskelbsime vasario 27 dieną.

Kviečiame atsakyti į žemiau esantį klausimą ir bandyti sėkmę konkurse!

Apie dovaną:

„Malio ir Kilos nuotykiai” – tai trylika meniškai apipavidalintų nuotaikingų istorijų, skatinančių vaikus tapti supratingesniais ir geresniais.

Malis, princesė Kila ir jų draugužis beždžioniukas Bongo, skriedami laiveliu po Pietų jūrą, atranda ne tik Bananų salą, Šviečiančių kirmėlių uolą, bet ir dorybes, lemiančias žmonių santykius. Po kiekvienos istorijos autorius pateikia klausimų apie jose paminėtas dorybes, kad vaikai galėtų geriau su jomis susipažinti ir atrasti pavyzdžių iš savo gyvenimo. Knygoje atspindimos 52 dorybės iš pasaulinio „Dorybių projekto”, kuris skatina rasti savyje tai, kas geriausia, ir siekti, kad pasaulis taptų mielesnė vieta gyventi.

Ši knyga – puiki priemonė vaikų pozityvumui ugdyti, teikianti sektinų elgesio pavyzdžių. Knyga padės ne tik tėvams, norintiems perteikti vaikams žmonių bendravimo grožį ir atsakomybę, bet ir mokytojams, kurie per grožinį kūrinį gali išmokyti svarbiausių žmogiškųjų vertybių, ugdyti smalsų, aktyvų ir atsakingą vaiką. Knyga buvo apdovanota aukso medaliu „Mamų pasirinkimo apdovanojimuose”.

  

Linda Kavelin Popov, „Dorybių projekto” bendraautorė: „Šios žavingos ir vaizdingos pasakos ragina mus, kaip sako Ghandi, „būti tuo pokyčiu, kurį trokštame matyti pasaulyje”. Nuoširdžiai rekomenduoju ją visiems tėvams, ieškantiems, kaip atskleisti geriausias savo vaikų savybes.”

Linkime sėkmės konkurse!

Doc. dr. Vita Mozūraitė, Bibliotekininkystės ir informacijos mokslų institutas: „Ši knyga turi pasiekti kiekvieną mokyklą, globos namus, viešąją biblioteką, specialias ugdymo įstaigas ir – jei tik įmanoma – kiekvieną šeimą, kurioje auga vaikai. Rekomenduočiau ją perskaityti ir suaugusiesiems.”

Doc. dr. Gintaras Chomentauskas, Žmogaus studijų centro prezidentas:   „Aklas moralės normų laikymasis paverčia žmogų teisuolišku ledo luitu, lengva širdimi smerkiančiu ir niekinančiu. Tikroji dorybė – tai aiškus supratimas, kaip mūsų elgesys veikia kitus, kokį pasaulį jis kuria. Tikroji dorybė – nesitikėti stebuklų, bet sąmoningai veikti. Ši knyga atskleidžia sudėtingus žmonių santykius ir padeda vaikams suprasti, kaip savo elgesiu jie kuria gėrį ar blogį.”

Kviečiame atsakyti į klausimą ir laimėti knygą. Tris laimėtojus rinksime atsitiktiniu būdu, o jų pavardes paskelbsime vasario 27 -ąją.


KONKURSO REZULTATAI

Ačiū visiems už aktyvų dalyvavimą. Skelbiame tris laimingąsias, kurių pavardes išrinkome atsitiktiniu būdu. Tai:

– Rūta Jakubonytė;

– Rita Nauckienė;

– Vaida Bosienė.

Mielos laimėtojos, su jumis artimiausiu metu susisieksime el. paštu, kuriuo registravotės konkurse. Sveikiname!

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI