JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Būkite madingi 2021 m. vasarą - rinkitės patogius batus ir aksesuarus

Būkite madingi 2021 m. vasarą – rinkitės patogius batus ir aksesuarus

Kodėl renkantis avalynę, svarbu įvertinti aksesuarus?

Po truputį artėja šių metų vasaros sezonas. Tai metų laikas, kuomet norime ne tik gražiai atrodyti, bet ir gerai jaustis. Tą gali užtikrinti kokybiška ir patogi avalynė. O renkantis šių metų vasaros tendencijas atspindinčią avalynę, svarbu suderinti ir kitas aprangos detales – aksesuarus. Pasižvalgykime po šių metų vasaros mados tendencijas.

Ne visi žino, tačiau renkantis avalynę, reikia skirti daug dėmesio ir aksesuarams, kuriuos nešiosite kartu. Svarbiausia taisyklė – avalynė turi derėti su rankine arba diržu. Taip pat pageidautina, kad nei stiliumi, nei spalva avalynė nesiskirtų nuo kitų aprangos aksesuarų. Pavyzdžiui, neskoningai atrodysite, jeigu vasarai pasirinksite raudonas basutes su raišteliais ir bandysite jas derinti su didele geltona rankine, puošta metaliniais elementais.

Kokias spalvas rinktis?

Nors vasara yra neatsiejama nuo ryškių ir akį traukiančių spalvų, šiemet siūloma išbandyti naujus spalvų derinius. Mados namų dizaineriai 2021 m. daug dėmesio skiria pastelinėms spalvoms.

Pavyzdžiui, metų pradžioje pristatytoje Chanel kolekcijoje svarbus vaidmuo atiteko švelniai, pastelinei rožinei spalvai. Ji derinama su ryškiais atspalviais, taip sukuriant išskirtines stilizacijas.

Todėl pastelinės spalvos šiemet bus puikiu pasirinkimu renkantis avalynę ir aksesuarus. Pavyzdžiui, rinkdamiesi avalynę, pastebėsite, kad basučių kategorijoje šiemet gausu būtent pastelinių atspalvių, tokių kaip rusva, rausva, smėlio spalva, pastelinė žalsva ar melsva. Šių spalvų basutės moterims gražiai dera su tokių pačių spalvų rankinėmis ar kuprinėmis, kurios šiemet taip pat bus labai populiarios.

 

Kuprinės
Kuprinės
Partnerio archyvas

Kokie raštai ir medžiagos šiemet bus madingi?

Šiemet vasarą bus populiarūs įvairūs spalvoti raštai. Tačiau dažniausiai tai atsispindės ant drabužių. Pavyzdžiui, nenustebkite vasarą gatvėje išvydę merginą su ilgu, spalvingais raštais puoštu paltu. Prie tokio puikiai derės jau minėti pastelinių spalvų aksesuarai. Pavyzdžiui, daili maža rankinė ant ilgos, plonos rankenos.

Be to, šiemet į madą grįžta natūralios medžiagos. Pirmiausia – oda. Tad bus populiaru nešioti ne tik odines striukes ar sijonus, bet ir rinktis odinius aksesuarus. Siekiančios šiemet atrodyti stilingai, gali drąsiai rinktis odines rankines, o ypač populiariomis bus nedidelės odinės kuprinės. Jas galima rinktis tiek pastelinių spalvų, tiek juodas ar rudas. O mėgstančios spalvingą avalynę, galanterijos parduotuvėse šiemet nesunkiai ras ir įvairiaspalvių kurpinių.

Ar madingi tik nauji drabužiai?

Labai dažnai manoma, kad norint atliepti mados tendencijas, būtina prieš kiekvieną sezoną savo garderobą visiškai atnaujinti. Tačiau tai jau tikrai nebėra sektinas pavyzdys. Pastaraisiais metais visame pasaulyje populiarėja tvari mada. Tad ruošiantis šiai vasarai, neprivalote užpildyti spintos vien naujais drabužiais.

Pagalvokite, kokius naujus madingus derinius galite sukurti iš turimų drabužių, o atsinaujinimui pakaks įsigyti kokybiškos avalynės ir stilingų aksesuarų. Tai leis ne tik sutaupyti pinigų, bet ir prisidėti prie pasaulinių tendencijų, o galbūt ir atrasti naujų netikėtų derinių šiai vasarai.

Kas gali būti geriau už žinojimą, kad naujam sezonui pasiruošėte sutaupiusi, tačiau vis tiek galite būti tikra, jog atrodote stilingai ir originaliai.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI